Mobil Cihazlara Tam Uyumlu ...WEB SiTELER

PROFESYONEL, ÖZGÜN VE TAM HAYALİNİZDEKİ WEB TASARIMLAR

100% Responsive

Yaptığımız tüm tasarımlar Modern ve Mobil cihazlara tam uyumludur.

Kurulum sonrası tam DESTEK

Hiç korkmayın Kurumsal bir firmayız. Yaptığımız tüm projelerin destekçisi ve telefonun diğer ucunda sizi dinlemek için çalışıyoruz.

Web Tasarım hizmetimizi, ihtiyaca uygun ekonomik yapılar ile yapabildiğimiz gibi yaratıcı fikirler veya fikirleriniz ile özel tasarımlar çizerek creative web tasarımlarda sunmaktayız.

Şirketinize uygun web tasarımı seçmek oldukça zor bir işlemdir. Bazen herşeyi biz üretiyoruz ve siz sadece logo veriyorsunuz. Özel tasarım kavramını çoğu kişi veya kurumlar müşterilerine yanlış anlatmaktadırlar. Bunun sonucunda müşteriyi dinlemeden astronomik rakamlar teklif etmektedirler.

Klasik bir web sayfasının içeriği bellidir ve bu web sayfasına çok özel yazılımlar ile kontrol panelide gerekli değildir. Önemli olan çizilen tasarımın özgün olmasıdır. Google ve diğer arama motorlarının dikkat ettiği noktada zaten budur.

Hazır Web Tasarım siteleri ihtiyaca uygun olarak düzenlenebilmekte olup, hızlı ve kolay kullanımı ile devamlı güncel tutabilmenizi sağlayan yapılardır.

Bu yapıların başında tüm dünyada kullanılan ve adına binlerce makale yazılan wordpress platformudur. Bu platform için binlerce tasarımlar üretilmiş olup, dünya üzerinde çok ciddi firmaların bile kullanmaktan vazgeçemediği web siteler oluşturulmuştur.

Google Dostu URL'ler kullanarak yazılan wordpress platformunu doğru kullandığınızda web ortamındaki farkındalığınız arama sıralamalarında üstlere çıkar ve rakiplerinize fark atarsınız.

Google wordpress platformununu çok sever bununda nedeni wordpress yazılımın kendini devamlı güncel tutmasıdır.

Web Sitenizin, arama motorlarında daha rahat çıkabilmesi ve hızlı ilerleyebilmesi için ihtiyaç duyacağı çalışma ve çalışmalar bütününeWeb Sitesi Danışmanlığı denilmektedir. Web Site içeriğinizin büyüklüğüne ve anahtar kelimelerinizin değerlerine göre çalışmalar yapılmaktadır.

Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizi arayabilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ


NEDEN WEB TASARIM YAPTIRMALIYIM?

Benim işyerime Web Sitesi çok gereksiz demeyin. Bir gün iyi bir iş yapacak olursunuz ve sizden web sitenizi görmemiz gerekecektir diye istek gelir.İşte o zaman anlarsınız fakat iyi veya kötü ( kötü demiyelim İdare eder diyelim ) bir web sitem olsaydı keşke dersiniz. Artık tüm firmalar web siteniz varmı diye bakıp kendi firma mailinizden sizinle iletişime geçmek istemektedir.

SİZİN OLANI KORUYALIM.

REFERANS LİSTEMİZ TAMAMI
 • Diğer Hizmetlerimiz
  • Patent Tescil
  • Faydali Model Tescil
  • Cografi Isaret Tescil
  • Tasarim Tescil
  • Alan Adi Tescil
  • Elektronik Imza
  • Web Tasarim
  • Web Hosting
 • MÜŞTERİ YORUMLARI

Firmamızın Tüm Bilişim ve Marka Patent Danışmanlık işlerini Dizayn Line firması ile yürütmekteyiz.2011 yılında tanıştık ve iyiki de tanışmışım diyorum.

Faik Göksu Arican Turizm / CEO

Web Tasarım
Web Hosting
Google Reklamları
Google SEO